Antonas Čechovas "Meška"

DĖMESIO! Šį spektaklį galime parodyti pagal užsakymą. Kaina 300 Eur ir transporto išlaidos. Užsakymai priimami ne vėliau kaip prieš mėnesį iki pageidaujamos datos.

Režisierius Jonas Andriulevičius
Scenografė Donata Butienė
Kostiumų dailininkė Joana Jankauskienė
Kompozitorius Titas Petrikis

Popova – Vaiva Andriulevčienė
Smirnovas – Arūnas Simonaitis
Luka – Valdas Antanavičius
Daša– Živilė Antanavičienė
Pelagėja - Živilė Martinaitienė, Gintarė Vaiciekavičiūtė

„Labai įdomu pamėginti skirtingomis temomis perteikti tą patį tekstą, kadangi pjesė statoma trijose šalyse“, - sakė LMTS prezidentas, Jonavos savivaldybės teatro režisierius Jonas Andriulevičius apie trišalį tarptautinį projektą, kurio metu teatrai iš Lietuvos, Rusijos ir Jungtinės Karalystės statė spektaklius pagal vieną A. Čechovo pjesę.
Ankstyvojo A. Čechovo kūrybos laikotarpio vienaveiksmė humoreska „Meška“ kalba apie labai skirtingus, tačiau visiems svarbius dalykus: prarastą ir naujai sutiktą meilę, aktualią šiais krizės laikais ,,skolų išmušinėtojo“ profesiją, apie gyvenimą, kuriame gausu netikėtų ir komiškų peripetijų. Nuotaikingas jonaviečių spektaklis šmaikščiai atskleidžiai visiems puikiai žinomą tiesą, kad nuo meilės iki neapykantos – tik vienas žingsnis.
Allos Zorinos, Rusijos AITA/IATA nacionalinio centro sekretorės vertinimu, Jonavos savivaldybės teatre dominuoja patyrę – ir pa­gal amžių, ir pagal stažą šiame kolektyve - aktoriai. Jonaviečių „Meška“ labai išsiskyrė ir sceniniu api­pavidalinimu, ir režisūriniu sprendimu, ir galingu atlikėjų temperamentu (ypač Vaivos Andriulevičienės, atliekančios Popovos vaidmenį).
Pasak Ramūno Abukevičiaus, aktoriaus, LLKC vyriausiojo specialisto, jonaviečių pastatyta A.Čechovo „Meška“ - puikus spektaklis, viskas jame tikslu ir išradinga. Ne­gali atsistebėti aktorės V. Andriulevičienės erdvės pojūčiu ir tikslia emocine raiš­ka. Aktoriai kuria įtikinančius charakterius, atsargiai žaisdami gražų, saikingą, „čechovišką“ teatrinį žaidimą, bet pasinaudodami gyva šiuolaikinio teatro kalba. Spektaklis 2011 m. Lietuvos mėgėjų teatrų šventės -apžiūros „Atspindžiai“ laureatas.

 

Previous Post
Daiva Čepauskaitė "Pupos"
Next Post
Jonas Andriulevičius "Namo"