Forumas „Aidas 2017“ ataidėjo mažuoju „Aiduku“

Rugsėjo pabaigoje Jonavos krašte nuskambėjęs XIII tarptautinis teatrų forumas „Aidas 2017“ ataidėjo mažiesiems teatro mėgėjams skirtu renginiu „Aidukas 2017“, vykusiu lapkričio 6 d. Jonavos vaikų l/d „Lakštingalėlė“.
Nuolatiniai mažojo „Aiduko“ dalyviai, „Lakštingalėlės“ ugdytiniai, forumo metu apsilankę Utenos kultūros centro lėlių teatro „Zuikis puikis“ spektaklyje „Pasakų vežėčios“, savo įspūdžius išreiškė spalvingais piešiniais. Šio projekto organizatoriai – Jonavos rajono savivaldybės teatro direktorė Regina Kestenienė ir režisierius Jonas Andriulevičius, apžiūrėję gausią piešinių parodą, pasidžiaugė aktyviu mažųjų domėjimusi teatro menu, nuoširdžiomis jų emocijomis ir kūrybiniais gebėjimais. Iš Jonavos krašto kilęs, Jonavos teatre vaidinantis profesionalus aktorius Gediminas Gutauskas „Lakštingalėlės“ pirmos jungtinės, trečios ir dvyliktos priešmokyklinių grupių vaikus supažindino su kūrybinės saviraiškos galimybėmis teatrinių žaidimų „Moku žaisti – galiu kurti“ metu.
„Galimybė nevaržomai reikšti emocijas išlaisvina, - sakė Jonavos vaikų l/d „Lakštingalėlė“ direktorė Jolanta Bieliauskienė. – Smagu stebėti, kaip greitai vaikai pajunta tą laisvę, kaip nuoširdžiai džiaugiasi iš naujo atrasdami ir save, ir draugus“. Toks tarptautinio teatrų forumo „Aidas“ tęsinys, „Lakštingalėlėje“ vykstantis ne pirmus metus, pasak J. Bieliauskienės, yra prasmingas ir toliaregiškas projektas, randantis atgarsį tarp pačių jauniausių žiūrovų, ugdantis bendravimo ir saviraiškos įgūdžius.

Previous Post
Žmogaus ir istorijos temą "Interrampoje 2017" pratęsė jonaviečių "Namo..."
Next Post
Unikalus projektas įamžintas filme