Jonas Andriulevičius "Namo"

DĖMESIO! Šį spektaklį galime parodyti pagal užsakymą. Kaina 300 Eur ir transporto išlaidos. Užsakymai priimami ne vėliau kaip prieš mėnesį iki pageidaujamos datos.

Režisierius Jonas Andriulevičius
Dailininkė Edita Januškevičienė
Muziką parinko Adrijana Juškevičienė

Motina - Lolita Vaškelienė
Vida -  Asta Petkutė
Regina - Jelena Galvydytė
Jurgis - Tomas Bielo-Petravičius
Dobilas - Dainius Palivonas
Antosia - Kristina Galvydytė
Nastia - Renata Marcinkevičienė
Pranelis - Darius Kačenauskas
Juozas - Povilas Sakalauskas
Saugumietė - Vilma Stepšienė
Antosia vaikystėje - Akvilė Bielo–Petravičiūtė
Jurgis vaikystėje - Mantas Babila
Mokinė - Gabrielė Čekanavičiūtė

„Namo... ” – poetinė pokario drama, kurioje panaudoti lietuvių poetų eilėraščiai. Spektaklis tarsi keliais sluoksniais perkloja mūsų tautos istorijos atkarpas, personažų likimais parodydamas, jog ir praeitis, ir dabartis, ir ateitis persipina neatsiejamais saitais.
Pasak LNKC vyriausiojo specialisto Ramūno Abukevičiaus, „spektaklio sce­narijaus autorius ir režisierius Jonas Andriulevičius gvildena istorinę tematiką, pokario ir šių dienų sąsajas supina įtaigiu teatriniu vyksmu. Istorija pasakojama jautriai. Žiūrovai, sėdėdami scenoje šalia aktorių, rodos, susilieja savo išgyvenimais į vieną darnų alsavimą. Istorijos centre mama, kuri dalinasi savo pokario prisiminimais. Teatro pasakojama istorija tampa apibendrinančia, o mamos personažas tampa kiekvieno mūsų Mama. Spektaklis abejingų salėje nepalieka, jis stiprus emo­ciškai, o aktoriai džiugina gera vaidyba. Turbūt taikliausiai šią dramą apibūdino pora žiūrovų – nugirdau jų nuomonę: ...labai stipru. Pabaigoje net šiurpuliukai ėjo…“.
Spektaklis - 2013 m. Lietuvos mėgėjų teatrų šventės-apžiūros „Atspindžiai“ laureatas.

 

Previous Post
Antonas Čechovas "Meška"
Next Post
Jan Tatte "Sankirta su pagrindiniu keliu arba Pasaka apie auksinę žuvelę"