"Siela" (improvizacija pagal A. Bausio "Veršio sapnas"

Premjera 2010-05-07
 

Režisierė Živilė Martinaitienė
Kostiumų dailininkas Česlovas Časas
Choreografė Vilma Širkaitė

Režisierės Živilės Martinaitienės teigimu, darosi populiaru statyti spektaklius, kuriuose būtų gvildenama žmonių tarpusavio bendravimo, patyčių problema. „Šįkart žengiau kitu keliu, - „Naujienų“ laikraščiui pasakojo režisierė, - pasirinkau komišką sakmę. Kaip ir reikėjo tikėtis, iš pradžių jaunimo studijos aktoriai buvo labai nepatenkinti, bet palaipsniui suprato kūrinio esmę, pamilo savo vaidmenį, patikėjo tuo, ką vaidino“.
Jaunieji Jonavos savivaldybės teatro aktoriai scenoje sugebėjo perteikti etinių, moralinių vertybių žmogaus gyvenime vertę, narpliodami amžinas pasitikėjimo ir išdavystės dilemas, šiuolaikiškai įvertindami ištikimybės pačiam sau, savo siekiams ir tikslams svarbą. Spektaklis tapo  2011 m. Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų šventės-apžiūros „Šimtakojis” laureatu.

Siela – Karolina Zaleckaitė
Kristupas – Mindaugas Kuprys
Kristupo mama – Martyna Narkevičiūtė
Morta – Barbora Jurgilaitė, Gabrielė Marcinkevičiūtė
Ponia Vožmantauskienė – Rūta Kumpikaitė
Vakaris – Artūras Gaurys
Kipšauskas – Marius Motiejūnas
Kipšovski – Ieva Pakštytė, Justinas Rabikauskas
Kaimiečiai, velniai – Ugnė Barasnevičiūtė, Artūras Gaurys, Raimonda Jazokaitė, Mantas Kalinauskas, Rūta Kumpikaitė, Gabrielė Marcinkevičiūtė, Ieva Pakštytė, Naglis Petkevičius, Justinas Rabikauskas, Ieva Ragaišytė, Donata Telišauskaitė, Lukas Zaleckas

 

Previous Post
"Kaltės akimirkoje" (pagal V. Bubnio pjesę "Kaltė")
Next Post
Pagal A. Kristi "Sugrįžimas"